Günümüzde düğün salonları, etkinliklerini, sözleşmelerini ve ödemelerini takip etmek için çevrimiçi yazılımları, yani düğün takip programlarını kullanmayı tercih ediyor. Artık her şeyi hızlı ve kolayca halletme isteğimiz bu sektör için de geçerli durumda. Kabul edelim ki, kimse yaptığı işte kafa karışıklığı istemez.

Düğün salonu yönetmek demek; yeni müşteriler bulmak, teklifler ve sözleşmeler hazırlamak, ödeme ve prova tarihlerini takip etmek, etkinlik tarihlerinin kesişmesini önlemek ve bunlar gibi bir çok şeyi takip etmek demektir. Biliyorum, bu paragrafı okumak bile başınızı ağrıttı.

Aslında bunca şeyi tek kafayla ve bir ajandayla takip etme dönemi eskide kaldı. Çünkü tüm bunları sizin için kolayca yapan çözümler geliştirildi.

Kolaylaştırmaktan kastımız ne? Tek bir butona basarak otomatik sözleşme hazırlamak, ödemeleri ve ödeme günlerini sistem üzerinden takip etmek veya müşterilere otomatik sms atmak gibi bir çok gelişmiş özellikten bahsediyoruz.

Size tek bir programdan bahsetmeyeceğiz. Piyasada bulunan tüm programları listelemeye ve karşılaştırmaya çalışacağız. Hangisini kullanacağınız size kalmış.


1. Fead.Salon

Aslında bir çok düğün takip programı, birbirine çok benzer özellikler sunmaktadır. Burada önemli olan, bu özellikleri kullanıcıya nasıl sunduğudur. Bazı düğün takip programları çok karmaşık yapılara sahipken, bazıları ise kullanıcı deneyimine önem vererek çok özellikli olmasına rağmen çok sade ve anlaşılır yapılarda sunar. Fead.Salon bunu başarmış.

İçerisinde ay bazlı takvimin yanı sıra tüm yılın etkinliklerini görebileceğiniz bir takvim ve ödemelerinizi ve kasalarınızı yönetebileceğiniz bir ön muhasebe sistemi gibi öne çıkan güzel özellikleri mevcut.

Öne çıkan özellikler

Etkinlik bağlantısı: Müşterinize etkinlik detaylarını ve yaptığı ödemeleri görebileceği bir bağlantı gönderebilirsiniz.
Hatırlatma mesajları: Prova tarihleri, ödeme günleri, doğum günleri veya evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerde müşterilerinize otomatik SMS atabilirsiniz.
Hatırlatmalı notlar: Yazdığınız notları istediğiniz tarihte size hatırlatır.
Sözleşmeler: Kaydettiğiniz etkinliklerin sözleşmelerini tek tıkla oluşturabilirsiniz.

Fiyatlandırma

Aylık69₺
Yıllık696₺

2. Düğün Takip

Düğün salonları için Türkiye’de çıkan ilk düğün takip programıdır. Bolca özelliği olsa da eski teknolojiyle yazılmış bir sistem olduğundan, kullanımı bir üstteki program kadar kolay olmayabilir.

Önce çıkan özellikler

Etkinlik Renklendirme: Takvim üzerindeki etkinlikleri kategorilerine göre renklendirebiliyorsunuz.

Fiyatlandırma

Sitelerinde fiyatlandırma ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.


3. Düğün Yönetim Sistemi

Düğün Yönetim Sistemi de, son zamanlarda piyasaya çıkan bir program. Program özelliklerinden nasıl bahsediyorlar birlikte bakalım.

Gemici Takvimi

Gemici Takvimi olarak adlandırılan bölümde kategorilerine göre ayrılan tüm etkinliklerinizi tarihlerine göre kolayca görebilirsiniz. Müsait gün ve saatler için teklif öncesi buradan yola çıkabilirsiniz.

Finans Takibi

Firmanız bünyesinde elde ettiğiniz tüm gelirleri kategorilerine göre ayrıca kaydedebilirsiniz. Etkinlik için yaptığınız tahsilatlar ise ETKİNLİK TAKİBİ bölümünde otomatik olarak işlenir.

Fiyatlandırma

Yıllık720₺

4. Salon Takip

Fiyatlandırma

Yıllık250₺

3 comments
  1. Sayın yetkili
    türkiyenin ilk online ajandası olan duguntakip.com hakkındaki detaylı bilgiler mail ile tarafınıza gönderilmiştir. Bilgileri güncellermsiniz.
    TEŞEKKÜRLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir